• skaiciuokle

 • I – V:
  8:00 – 17:00
 • + 370 611 55504
 • + 370 625 66668
 • info@tentukas.lt
 • PVC TENTŲ GAMYBA

  tentu spalvos

  PLATUS PASIRINKIMAS

  Mūsų įmonė gamina kokybiškus įvairios paskirties tentus, kurie naudojami uždengti ir apsaugoti objektus nuo lietaus, saulės, sniego, dulkių ir kt. Uždangalų kraštai yra sustiprinti dvigubu audiniu, apie visą perimetrą pritvirtintos aliuminio kilpos, skirtos tento tvirtinimui.

  PVC tentų gamyba Kaune

  AUKŠČIAUSIA KOKYBĖ

  PVC tentų gamyba Kaune – Remontuojame įvairius tentus automobiliams, priekaboms, vilkikų puspriekabėms, žemės ūkiui, palapinėms, paviljonams, pramonei, angarams…

  Tentų gamyboje naudojame įmonės VERSEIDAG Coating & Composite tentus. Tentinės medžiagos gamyba transporto sektoriaus įmonėms padėjo VERSEIDAG Coating & Composite pasiekti užsibrėžtų tikslų. Mūsų klientai liko labai patenkinti, nes tentai yra sertifikuoti, ypač atsparūs atmosferos poveikiui, tvirti, neprisigeria purvo,  yra lengvai valomi ir prižiūrimi, atsparūs UV spinduliams, ilgaamžiai, nekeičia savo fizinių savybių nuo -30° iki +70°. Dirbame su didele spalvine gama. Visos tentų dalys, kurios turi kontaktą su metalo ar kitomis konstrukcijomis yra papildomai sustiprintos papildomu tento sluoksniu apsaugant tas vietas nuo nusidėvėjimo.

  Tentas – tai poliesterio siūlais armuota, aukštos kokybės labai patvari PVC tentinė medžiaga kuri iš abiejų pusių padengta akrilo laku, lakas apsaugo tentą nuo vandens pratekėjimo, pelijimo ir UV spindulių, to dėka tentas ilgą laiką neblunka, nepraranda savo savybių ir išlaiko savo spalvą.

  Mūsų įmonėje dirba ilgą darbo patirtį turintys savo srities profesionalai. Nuolat dirbame, mokomės stengiamės kuo sparčiau tobulėti technologiškai, kad patenkintume net pačių reikliausių užsakovų poreikius. Gaminame pagal individualius užsakymus.