FOTO SIENELĖ tai puikus sprendimas renginio metu reklamuoti Jūsų produktą, naudoti kaip sieną fotografavimui su pasirinktu atvaizdu, patalpos atskyrimui ir pan.

Modulinė foto sienelė puikiai tinka parodose, konferencijose, naujų produktų pristatymuose, seminaruose, ofisuose ar įmonių vakarėliuose. Plačiai naudojama asmeninėse šventėse, vestuvėse ar gimtadieniuose.

X-MODULE, tai ypatingai greitai surenkama, nereikalauja jokių įrankių ar specialių apmokymų konstrukcija, telpanti tiesiog į Jūsų mašinos bagažinę.

Daniškas patentuotas dizaino sprendimas, konstrukcija atrodo solidžiai ir reprezentatyviai, šiuo produktu naudojasi didžiausi pasauliniai prekiniai ženklai.

Foto sienelės nuoma

Susisiekite dabar

Sveiki atvykę į mūsų paslaugų pasaulį, kur įgyvendiname Jūsų renginių vizijas! Mūsų modulinės foto sienelės nuoma yra puikus sprendimas, norint sukurti nepakartojamą vizualinį įspūdį jūsų renginyje ar šventėje. Įgyvendinkite savo idėjas ir pritraukite visų dėmesį su mūsų aukštos kokybės, lengvai pritaikomomis ir stilingomis foto sienelėmis.

Populiariausios foto sienelės dydis:

Bendras aukštis 2,55 m – vidinė dalis 2,25 m – tento dydis 2,21 m

Bendras plotis 5,25 m – vidinė dalis 4,95 m – tento dydis 4,90 m

Galimi ir kiti foto sienos matmenys (plotis x aukštis) 5,85×2,85; 3,45×4,20; 3,60×2,55; 2,70×2,55 ir kt.

Galime atspausdinti reklaminį tentą su Jūsų reklama, logotipais, nuotraukomis, norima informacija, galime sumaketuoti Jūsų šventės ar renginio reklaminį tentą.

Galime pasiūlyti stendų parodoms ar ekspozicijoms. L ir U formos įvairių matmenų, pritaikyti stendų apšvietimą. Išskirtinio dizaino parodų stendai su jūsų produkcijos atvaizdavimu, pristatymu, informacija ar nuotraukomis. Įmonės įvaizdis parodose yra labai svarbus aspektas, mes padėsime Jums atrodyti tobulai ir naujoviškai!

Mūsų moduliniai stendai parodoms yra puikus būdas pritraukti dėmesį, atspindėti jūsų prekių ar paslaugų privalumus bei sukurti nepakartojamą įspūdį jūsų tikslinėje auditorijoje.

Mūsų X-Modul foto sienelės pasižymi:

  1. Profesionaliu dizainu: Mes siūlome modernias ir profesionalias foto sienelės dizaino galimybes, kurios puikiai integruosis su Jūsų renginio tema ir pabrėš Jūsų prekių ar paslaugų privalumus.
  2. Prisitaikymu prie jūsų poreikių: Mūsų foto sienelės gali būti lengvai pritaikomos prie Jūsų poreikių. Pasirinkite tinkamas spalvas, produktų nuotraukas, pridėkite įmonės logotipą ar kitus individualius elementus, kad sukurtumėte nepakartojamą vizualinį įspūdį.
  3. Lengvu surinkimu ir demontavimu: Suprantame, kad laikas yra svarbus, todėl mūsų modulinės foto sienelės gali būti lengvai surinktos ir demontuotos, tam nereikia jokių įrankių, suteikiant Jums galimybę lengvai prisitaikyti prie įvairių renginių ir vietų.
  4. Aukštu kokybės standartu: Mes tikriname kiekvieną mūsų nuomojamą foto sienelę, užtikrindami aukštą kokybę ir patikimumą. Tai leidžia Jums būti tikriems, kad Jūsų vizualinis atvaizdas bus perteiktas kokybiškai.
  5. Lankstumu ir prieinamumu: Mūsų lankstus nuomos planas leis jums mokėti tik už tai, ko iš tikrųjų reikia. Nepriklausomai nuo jūsų renginio masto ar pobūdžio, mes turime foto sienelę, kuri atitiks Jūsų lūkesčius.

Foto sienelės nuoma

Susisiekite dabar