„Vinistar Classic“ yra universali skaidri PVC plėvelė, skirta naudoti lauke. Kaip ir Vinstar Super, Vinstar Classic turi puikų skaidrumą ir yra atsparus UV spinduliams. Be to, „Vinistar Classic“ taip pat galima spausdinti dėl kitų plastifikatorių naudojimo. Tai suteikia jums galimybę atspausdinti PVC plėvelę su raštu, logotipu ar atvaizdu, kad jūsų galutinis produktas ar projektas atrodytų išskirtinai. PVC plėvelė taip pat tinka aukšto dažnio ir karšto oro suvirinimui. Taip pat galite lengvai susiūti PVC plėvelę į, pavyzdžiui, poliesteriu, nailonu arba PVC dengtą pramoninį audinį.

Produkto charakteristikos Atitinka REACH: Standartiškai gaminami su saugiais, aplinkai nekenksmingais plastifikatoriais, atitinkančiais Europos REACH direktyvą. Atsparus UV spinduliams: UV stabilizuota PVC plėvelė išlieka skaidri ilgą laiką ir minimaliai keičia spalvą net ir pačiomis sudėtingiausiomis oro sąlygomis. Galima spausdinti: Naudojant kitus minkštiklius nei Vinstar Super galima atspausdinti Vinstar Classic su savo logotipu ar atvaizdu. Optimalus skaidrumas: „Vinistar Super“ yra optimaliai skaidrus ir praleidžia daugiau nei 87,2% šviesos ir blokuoja maždaug 90% kenksmingos UV spinduliuotės. Dvigubas poliravimas: Standartinė poliruota abiejų medžiagos pusių apdaila prisideda prie dar didesnio aiškumo. Lengva priežiūra: Pakanka nuplauti švelniu muilu ir drungnu vandeniu. Daugiau apie tai skaitykite mūsų techninės priežiūros vadove. Gera žinoti Nuolatinė kokybė: Visas mūsų PVC plėveles kuria ir gamina Achilas gamyklose Japonijoje arba JAV. Įvairios savybės: Tiesiogiai iš sandėlio tiekiame įvairias kokybes – nuo antipireno ir mažai susitraukiančios iki antistatinės ir šalčiui atsparios langų plėvelės. Apžvalgą rasite mūsų gaminio puslapyje. Pristatymas iš sandėlio: Mūsų sandėlyje Olandijoje turime įvairių kokybės plėvelių, kurias galima įsigyti tiesiai iš sandėlio nuo 0,30 mm iki 0,75 mm. Greitas pristatymo laikas: Bendradarbiaudami su vietiniais partneriais galime greitai pristatyti visoje Europoje. Nesvarbu, ar tai susiję su 1 ritiniu, ar 1 padėklu.

Skaidri PVC plėvelė

Susisiekite dabar

Achilles Vinistar Low Shrink užtikrina patikimumą situacijose, kai Jūsų galutiniame gaminyje esanti PVC langų plėvelė gali nesusitraukti. „Vinistar Low“. „Shrink“ idealiai tinka naudoti šiltame klimate ir ypač tinka naudoti kur susitraukimas turės įtakos išvaizdai ir (arba) funkcionalumui jūsų galutinis produktas. Dėl specialaus apdorojimo gamykloje, Achilas Pristačius „Vinistar Low Shrink“ jau nesitraukia. Dėl to išankstinis apdorojimas nėra būtinas, o lango plėvelę galite naudoti tiesiogiai. Taip sutaupoma laiko ir vietos. Viskas prasideda nuo produkto sudėties, kurioje naudojami tik aukščiausios kokybės UV stabilizatoriai ir plastifikatoriai. PVC plėvelės gamyba vyksta gamyklose Japonijoje ir JAV, laikantis griežtų kokybės kontrolės gairių.

Skaidri PVC plėvelė

Susisiekite dabar