Tentai lengvųjų automobilių bortinėms ir lygioms priekaboms su atsidarančiu priekiu ir galu puikiai apsaugos Jūsų krovinį nuo lietaus, vėjo, saulės ar kitų nepalankių veiksnių vežant krovinį.

Įvairių spalvų ir matmenų individualiai gaminamus tentus pritaikome Jūsų priekabai.

Užklijuosime ant naujo tento reklamą, kad būtumėte dar geriau matomi. Reklama ant tentų ir automobilių – viena efektyviausių reklamos formų.

Gaminami kabliukais, auselėmis, ekspanderiu ar muitinės trosu tvirtinami priekabų tentai.

Tentai priekaboms


Dirbame su vokiečių įmonės „Verseidag Coating & Composite“ tentine medžiaga. Tai ypač kokybiškas, atsparus ir tvirtas PVC tentas, turintis visus reikiamus sertifikatus.

„Verseidag“ labai daug dėmesio skiria tentų gamybai. Šie tentai puikiai tinka priekaboms, puspriekabėms uždengti ir įvairiems kitiems uždangalams gaminti.

PVC tentų (tentinės medžiagos) gamyba transporto sektoriaus įmonėms padėjo „Verseidag Coating & Composite“ pasiekti tikslų ir tapti rinkos lydere. Mūsų klientai lieka labai patenkinti, nes tentai yra atsparūs, tvirti, į juos neįsigeria purvas, todėl tentus dar paprasčiau valyti ir prižiūrėti.

Tentai dažniausiai yra naudojami komerciniam transportui: puspriekabėms, priekaboms, taip pat automobilių priekaboms ir kitiems įvairaus pobūdžio uždangalams.

Tentai priekaboms