Gaminame PVC tentus sunkiasvoriui transportui:

  • Puspriekabių tentai;
  • Priekabų tentai;
  • Tentai furgonams;
  • Sunkvežimių tentai;
  • Tentai vilkikams;
  • Užuolaidinių priekabų tentai;
  • Tentai lengvojo transporto priekaboms;
  • Bortinių priekabų tentai;
  • Tentai birių produktų priekaboms dengti.

Gaminame tentus bortinėms, tentinėms, užuolaidinėms priekaboms ir puspriekabėms, populiariausių gamintojų Schmitz, Krone, Wielton, Schwarzmueller ir kitų gamintojų puspriekabėms.

Galimybė ant priekabos užklijuoti Jūsų įmonės logotipą ar kitą informacinę reklamą, kad būtumėt matomi kelyje, o tai nemokama reklama Jūsų įmonei.

Pritaikome priekabas TIR (muitinės) reikalavimams.

Tentai sunkvežimiams ir vilkikams


Įvairių spalvų ir matmenų tentai sunkvežimiams ir vilkikams, individuali gamyba, skirta  būtent Jūsų priekabai.

Puspriekabių tentų gamyboje naudojame seno tento diržus ir ratukus, profilius tento įtempimui, apatinius ir viršutinius adapterius, išskyrus atvejus kai dėl susidėvėjimo ar senumo reikia keisti naujais.

Puspriekabės tento gamyboje naudojama: tentinė medžiaga “Panama”, veržlės, aliuminės kniedės, kabliukai, kilpos, muitinės juostelės, muitinės trosas, troso antgaliai, užuolaidiniai diržai, ekspanderiai, užplakami žiedai 12mm, užplakami žiedai 40mm, dirželiai, cinkuotos sagtys.

“Panama” PVC tentinė medžiaga yra patvaresnė ir storesnė, nei įprasto PVC tento, todėl naudojama puspriekabių tentų, užuolaidinių prierkabų tentų ir kt. priekabų gamyboje. Daug atsparesnė vėjui, saulei, blukimui ar kitiems atmosferos poveikiams.

Dirbame su Vokiečių įmonės Verseidag Coating & Composite tentine medžiaga, tai ypač atsparus ir tvirtas PVC tentas, turintis visus reikiamus sertifikatus.

Verseidag labai daug dėmesio skiria tentų gamybai, šie tentai puikiai tinka priekaboms, puspriekabėms ir kitiems uždengimams gaminti.

PVC Tentų (tentinės) medžiagos gamyba transporto sektoriaus įmonėms padėjo VERSEIDAG Coating & Composite pasiekti užsibrėžtų tikslų. Mūsų klientai liko patenkinti, nes tentai yra atsparūs, tvirti, neprisigeria purvo, yra lengvai valomi ir prižiūrimi.

Tentai dažniausiai yra naudojami gamintojų, kurie gamina tentinius uždangalus, skirtus komerciniams transportui: puspriekabėms, priekaboms, taip pat automobilių priekaboms ir įvairaus pobūdžio uždangalams.

Tentai nekeičia savo techninių parametrų nuo -30C iki +70C, nepraleidžia vandens. Tentai atsparūs UV spinduliams, šalčiui, saulei ar kitiems atmosferos poveikiams.

Tentai sunkvežimiams ir vilkikams