Skaidrūs tentai? Mėgaukitės poilsiu terasoje bet kokiu oru!

Įsirengėte terasą prie namo ar pavėsinę sode, tačiau lietuviški orai verčia rinktis sofą ir TV kambaryje? Skaidrūs PVC tentai — puiki apsauga terasai ar pavėsinei nuo lietaus, vėjo bei sniego. Kaip PVC tentus įrengti ir prižiūrėti? Kiek laiko jie tarnaus? Apie tai pasakoja UAB Mantelita direktorius Mantas Kasulaitis.

 

Skaidrūs tentai – elegantiška ir nebrangi alternatyva stiklui

Norėtųsi po darbo atsikvėpti terasoje, tačiau trumpa lietuviška vasara, netikėti lietūs ir vėjai trukdo mėgautis terasa…? Ką daryti – gal terasą įstiklinti, o gal tiesiog laukti geresnio oro? Skaidrūs PVC tentai – sparčiai populiarėjanti alternatyva stiklui tokiose erdvėje kaip privačių namų, sodų ar sodybų, kavinių terasos ir kt. Tentai ne tik, kad nesugadins Jūsų kiemo vaizdo, o kaip tik jį tik papuoš…

Kas yra skaidrus tentas? Ar žinote tentą, kuriuo aptraukiamos automobilių vilkikų priekabos? Skaidrus PVC tentas – labai panaši ir tvirta medžiaga, tik permatoma, kaip stiklas. Jis kabinamas virš lango angos, esant reikalui – išvyniojamas arba suvyniojamas, o iš tolo atrodo lygiai taip, kaip stiklas.

 

PVC tento privalumai

PVC tento privalumus sunku ir išvardinti. Svarbiausia – jūs daug ilgiau galėsite džiaugtis ramiu poilsiu terasoje – tiek lietingu, tiek vėjuotu oru, o jei nespaudžia rekordiniai šalčiai, tai net ir žiemą. Toliau? Pirma, tentas bent 10 kartų pigesnis, nei stiklas; antra, jis lengvai montuojamas, žmogus gali pats jį pasikabinti; trečia, karštomis dienomis nereikės atvėrinėti langelių – tentas tiesiog pakeliamas į viršų, lyg jo nė nebūtų; ketvirta, vos užėjus lietui, lygiai taip pat paprasta tentą nuleisti žemyn.

Ir tai — ne viskas. Tentas, priešingai nei stiklas, nedūžta – nieko tokio, jei vaikai paleis į jį kamuolį ar kas nors neatsargiai mostelės ranka. Tentas, paliktas per žiemą, apsaugos terasą nuo vėjo, šalčio ir drėgmės. Jei tentas naudojamas kavinėje arba restorane, ant tento galima reklamuoti pasirinktą prekės ženklą.

 

Skaidrus tentas – kaip prižiūrėti?

PVC tento priežiūra lengva ir nesudėtinga — tereikia jį nuvalyti drėgnu skudurėliu.

Kaip apibūdinti tento atsparumas išorės poveikiui? Tai lygiai toks pat tentas, koks naudojamas automobilių vilkikų priekaboms uždengti — įsivaizduojate, koks jis tvirtas ir atsparus? Sakoma, tentas nebijo nei karščio, nei šalčio, nei purvo — vienintelis būdas, kuriuo jam galima pakenkti, tai nebent peiliu.

 

UAB Mantelita gamina skaidrius tentus pagal individualius užsakymus, skirtus pavėsinėms ir terasoms, taip pat tentus, skirtus sunkvežimių ir vilkikų puspriekabėms, laivams bei stogams uždengti ir kt. Įmonė užsiima tentų gamyba, remontu ir priežiūra. Įmonės klientai – privačių namų ir sodybų gyventojai, viešbučiai, kavinės ir restoranai, ūkininkai, transporto ir logistikos įmonės bei agro bendrovės.