• I – V: 8:00 – 17:00
 • + 370 611 55504
 • info@tentukas.lt
 • TENTAI TERASOMS IR PAVĖSINĖMS

  Skaidrūs tentai terasoms ir pavėsinėms

  Siūlome Jums platų PVC tentų pasirinkimą:

  •  Pavėsinėms
  •  Terasoms
  •  Vasaros estradoms
  •  Scenoms
  •  Ekranams
  •  Stoginėms
  •  Skėčiams
  •  Pavilijonams

  Šie tentai – ne tik praktiški,  bet ir puikiai puošia aplinką. Jie labai sparčiai populiarėja Lietuvoje ir Skandinavijos šalyse. Skaidrūs PVC tentai yra gerokai pigesni už stiklą. Juos ir naudoti, prižiūrėti kur kas paprasčiau, lyginant su įstiklintomis terasomis. Skaidrūs lauko terasų, pavėsinių ir stoginių tentai atsparūs vėjui, tiesioginiams saulės spinduliams, krituliams, sniegui.

  Vienas didžiausių privalumų – tentų prieš naudojimą neriekia išlankstyti, o panaudojus – sulankstyti. Jie apsaugo terasą nuo drėgmės, kitų nepalankių aplinkos sąlygų, todėl terasos ilgą laiką atrodo lyg ką tik įrengtos. Skaidrūs tentai gražiai susilieja su pastato fasadu ir daugeliu atvejų netgi pagerina estetinį vaizdą. Skaidrūs PVC tentai yra universalūs, todėl gali būti pritaikomi prie įvairių konstrukcijų pastatų.

  Mėgaukitės buvimu terasoje bet kokiu oru visus metus!

  Tentai gali būti pagaminti vientisi arba su skaidriu PVC langu, todėl užtikrinama dar geresnė ventiliacija. Paviljonams, terasoms, pavėsinėms pritaikyti skaidrūs tentai yra gražūs, patvarūs bei patikimi.

  PVC tentai gali būti ir puiki reklamos priemonė! Todėl dažnai šio tipo tentus galime  pamatyti viešbučių, kavinių, restoranų, kaimo turizmo sodybų ar privačių namų poilsio zonose. Kultūros įstaigos juos naudoja renginiuose, parodose, prezentacijoms ar kitiems projektams.

   

  Tentai greitai ir paprastai sumontuojami.

  Jei nesate tikri, ar PVC tentai tiktų Jūsų atveju, maloniai kviečiame konsultuotis.

  Skaidrus tentas gali būti su rudu, baltu, pilku, mėlynu ar kt. spalvos rėmu, pagamintu iš neskaidrios tentinės medžiagos. Viršuje tvirtinamas aliuminis profilis, montuojamas prie terasos, kad visas tentas gražiai ir lygiai įsitemptų.

  Skaidrus tentai Skaidrūs tentai terasoms ir pavėsinėms

  Šonuose įtvirtinti auksiniai žiedai, kurie maunami ant rotacinės-pasukamos auselės, tvirtinamos ant terasos kolonos. Tokiu būdu nenaudojamą tentą (pavyzdžiui, šaltuoju metų laiku) galima lengvai nuimti ar susukti į viršų.

  pavesines tentas terasos tentas

  Susukus terasos tentą į viršų, jį surišate su dirželiais, kuriuos prikniedijame viršuje.

  Tentas pavėsinei Tentas terasai

  Apačioje tento padaryta kišenė, į kurios vidų įmontuojame apvalų aliuminį vamzdelį ir padarome įtempimo gumytes, kurios kabinamos už ratuko, prisukamo prie terasos apačios. Vamzdis naudojamas tentui suvynioti esant geram orui.

  Skaidrūs tentai terasoms ir pavėsinėms

  Įvairių dydžių ir spalvų skaidrūs tentai terasoms ir pavėsinėms gaminami pagal Jūsų pateiktus matmenis. Prireikus specialistai atvyks išmatuoti pavėsinę, terasą ir kt.

  Ilgaamžis PVC tentas Jums daug metų tarnaus kaip apsauga nuo saulės, vėjo ir lietaus, papuoš Jūsų terasą ar pavėsinę.

  UAB „Mantelita“ savo klientams gali pasiūlyti platų prekių bei paslaugų, susijusių su tentais, pasirinkimą. Mūsų kokybės garantas – puiki specialistų komanda bei modernios technologijos. Paslaugos visoje Lietuvoje teikiamos ne tik kokybiškai, bet ir operatyviai!

  Jei ieškote praktiškiausių šiuolaikiškų sprendimų, komforto ir puikios išvaizdos, susisiekite jau dabar!