Skaidrūs tentai jūsų terasoje ar pavėsinėje leis pasimėgauti vaizdais bet kokiu metų laiku, bet kokiu oru!

Skaidrūs tentai jūsų terasoje ar pavėsinėje leis pasimėgauti vaizdais bet kokiu metų laiku, bet kokiu oru!

DAŽNIAUSIAI  UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

  •  Skaidrūs PVC tetai? Kas tai?

Skaidrūs – permatomi tentai saugo nuo lietaus, vėjo bei sniego.  Tai šiandien itin populiari alternatyva stiklui, naudojama privačių namų, sodų ar sodybų, kavinių terasose, pavėsinėse ir kt.  Šie tentai ne tik  apsaugos nuo gamtos stichijų, bet ir papuoš jūsų kiemo, sodo ar sodybos statinius.

Skaidrus PVC tentas tai  permatoma kaip stiklas ir labai tvirta medžiaga, kabinama virš lango. Medžiagos lankstumas suteikia galimybę tentą išvynioti arba suvynioti ir pritvirtinti viršuje specialiais užsegamais dirželiais.

  • Kodėl būtent juos verta rinktis?

PVC tentas dešimtį kartų pigesnis nei stiklas, o svarbiausia – jis nedūžta. Jis yra lengvai montuojamas, tai nesudėtinga pasidaryti ir patiems.

Šių tentų pagalba poilsiauti savo terasoje ar pavėsinėje galėsite ištisus metus. Taip, taip, netgi žiemą, jei nepaspaus dideli šalčiai. Vasaros karščiuose  tentą galime pakelti į viršų, o užėjus lietui ar pakilus vėjui – nuleisti žemyn.

Paliktas žiemoti PVC tentas apsaugos terasą nuo vėjo, šalčio, drėgmės, bei laukinių gyvūnų.  Kavinės, restoranai ar kitos, šiuos tentus naudojančios įstaigos, gali ant jų reklamuoti pasirinktus prekės ženklus.

  • Ar sudėtinga šių tentų  priežiūra?

Skaidrūs PVC tentai labai atsparūs išoriniams poveikiams. Nebijo karščio, šalčio ar purvo. Jie tokie pat tvirti kaip automobilių ar vilkikų priekaboms uždengti skirti tentai.  Pažeisti galima tik aštriais daiktais – peiliu,  geležiniu smaigu ar kt… 

Mūsų gaminius labai lengva prižiūrėti – tereikia nuvalyti drėgnu skudurėliu arba naudoti specialias priemones kurių rasite Tentukas.lt.  

  • Kas juos gamina?

Skaidrius PVC tentus pagal  individualius užsakymus gamina UAB Mantelita – Tentukas.lt. Tačiau tai ne vieninteliai bendrovės gaminiai. Didelės paklausos sulaukia ir sunkvežimių ar vilkikų puspriekabėms, laivams,  stogams, stoginėms uždengti skirti tentai. Įmonė ne tik gamina, bet ir remontuoja bei prižiūri tentus. UAB MANTELITA paslaugomis noriai naudojasi privačių namų ir sodybų savininkai, ūkininkai.  Dažnai jos produktus ar paslaugas užsako viešbučiai, kavinės, restoranai, transporto ir logistikos įmonės, žemės ūkio bendrovės ir kt…

Kviečiame bendradarbiauti ir tave!

Mantelita UAB

Ateities pl. 28, LT52181 Kaunas

Tel. nr. 8 611 55504

El. paštas info@tentukas.lt

www.tentukas.lt