Reklaminiai tentai

Reklama – tai būdas apie save pranešti plačiajai auditorijai, supažindinti su savo prekėmis ar paslaugomis. Įvairios įmonės sunkiai galėtų gyvuoti be reklamos. Kaip kitaip potencialūs klientai apie juos sužinotų? Žinotų tik siauras žmonių ratas. Juk yra sakoma, kad populiariausia tai, kas dažniausiai matoma. Apie reklamos rūšis ir reklamavimosi būdus plačiau pakalbėsime šiame straipsnyje.

Lauko reklama

Reklaminiai tentai Kaune

Reklaminiai tentai yra gaminami iš specialaus, neišblunkančio audinio, kuris atsparus ryškiems saulės spinduliams ar kitam aplinkos poveikiui. Lauko reklama gali būti ant lengvųjų automobilių, specialiuose informaciniuose stenduose arba tiesiog pritvirtinta prie pastatų sienų. Ši reklamos rūšis yra populiari dėl kelių priežasčių:

·        Reklaminiai tentai yra patvarūs, atsparūs aplinkos poveikiui, tad reklamos nereikės dažnai keisti;

·        Be to, lauko reklama yra lengvai pastebima ir daro poveikį žmonėms, atkreipia jų dėmesį. Juk jeigu žmogus kasdien pravažiuoja ar praeina pro reklaminį stendą, anksčiau ar vėliau į jį atkreips dėmesį. Dar reikia pabrėžti, jog dažnai matoma ta pati reklama žmonėms daro didelę įtaką, paskatina reklamuojamą prekę ar paslaugą išbandyti.

·        Lauko reklaminiai stendai yra didelio formato, todėl yra gerai matomi net iš tolo.

Neretai reklaminius plakatus galima išvysti ant konkrečios įmonės pastato sienos. Tai tampa pastato dizaino dalimi, jį pagyvina. Papuošti pastato sieną ar kitą erdvę savo įmonę reklamuojančiu plakatu verta, nes:

·        Išnaudojama laisva erdvė. Jeigu reklaminį tentą pritvirtinsite prie pastato sienos, sutaupysite pinigų, kurių prireiktų, jeigu nuomotumėtės reklamos plotą kitoje vietoje. O, kaip žinote, reklama šiais laikais yra brangi. Reikia pasakyti, kad labai išradingai reklaminius tentus savo erdvėse pritaiko įvairios kavinės bei restoranai. Lauko erdves jie uždengia tentais su savo atributika ir taip gauna dvigubą naudą – apsaugo klientus nuo saulės spindulių, lietaus ir kartu reklamuojasi.

·        Kaip žinote, matomumas kuria atpažįstamumą ir patikimumo įspūdį. Tai reiškia, kad kuo daugiau jūsų prekės ženklas bus matomas, tuo jis labiau atkreips žmonių dėmesį ir tuo didesnį pelną atneš. Kalbant apie parduotuves, labiau tikėtina, jog žmonės užsuks į tokias, kurios iš tolo trauks akį ryškiais reklaminiais užrašais.

·        Ilgalaikė investicija. Užsisakę ir sumontavę reklaminį plakatą, juo džiaugsitės ilgai. Kaip jau prieš tai minėjome, reklaminiai tentai yra ilgaamžiai. Jų kokybė džiugins ilgai. Nebent po kurio laiko ta pati reklama nusibos ir norėsis kažko naujo. Be to, tai yra reklama 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

·        Apsaugos prekes nuo tiesioginių saulės spindulių sukelto išblukimo. Tai ypač aktualu drabužių, interjero prekių, baldų parduotuvėms. Uždengę langą reklaminiu plakatu, užtikrinsite, kad prekės laikui bėgant neišbluks, nepakeis prekinės išvaizdos.

Vidaus reklama

Rool up

Vidaus reklama, kaip ir lauko, gali būti įvairi. Tai gali būti šviesdėžės, reklaminiai stovai, skrajutės, reklaminiai plakatai, tūrinė reklama, iškabos, informacinės lentelės ir kt. Kiekvienas užsakovas reklamą renkasi pagal savo pageidavimus. Vidaus reklama gali būti spausdinama ant įvairių medžiagų: stiklo, plastmasės, laminato, veidrodžių, akmens, metalo, faneros, įvairių audinių, laminato, keramikos ir pan. Taigi pasirinkimo galimybės – itin didelės. Vienas iš didžiausių vidaus reklamos privalumų (lyginant ją su lauko reklama) yra mažesnė kaina. Medžiagos, ant kurių spausdinama šio tipo reklama, paprastai yra pigesnės nei naudojamos lauko reklamai. Be to, nepamirškime, jog vidaus reklama būna kur kas mažesnių gabaritų nei lauko, tad natūralu, kad kainuoja mažiau. Taip pat vidaus reklamai reikia mažiau priežiūros.