Kokį uždengimo būdą rinktis pavėsinei?

MĖGAUKIS TERASA BET KOKIU ORU!

Pasakojame TV3 laidoje „5 žvaigždučių būstas”, rubrikoje eksperto patarimas apie šiuolaikiškus ir labai populiarius terasų ir pavėsinių uždengimo sprendimus skaidriu tentu kurie apsaugo baldus, bei terasas nuo lietaus ir kitų aplinkos veiksnių, kurie leidžia mėgautis pavėsinės ir terasos malonumais net ir subjurus orams. Tai puiki apsauga nuo vėjo, lietaus ir sniego.

Tai puiki ir gerokai pigesnė alternatyva stiklui, plastikui ar kitiems gaminiams.

Vėstant orams vis dažniau susimastome apie pavėsinių uždengimo būdus, kad mėgautis laisvalaikiu gryname ore galėtume kuo ilgiau. Taigi kokios pavėsinių opcijos apskritai yra galimos ir kokį uždengimo būdą rinktis pavėsinei? Ir kurią jų geriausia pasirinkti? Dažniausiai pasitaikančios tai yra dvi opcijos, tai skaidrus tentas ir stiklas. Žmonės dažnai renkantis iš šių dviejų variantų, atkreipia dėmesį į mobilumą, saugumą ir priežiūrą. Kalbant apie skaidrų tentą jo privalumas yra apsauga nuo vėjo, lietaus, sniego, krentančių lapų ar smalsių gyvūnų, galima dažniau pasidžiaugti terasos teikiamais malonumais.

Skaidrūs tentai gali būti pačių įvairiausių išmatavimų, jie gaminame pagal Jūsų terasos ar pavėsines išmatavimus. Tad yra puikus sprendimas tiems kurie turi nestandartinio dydžio pavėsines. Kalbant apie tentų atsparumą, tai tentai yra atsparūs visiems aplinkos poveikiams, tiek žiemą šalčiui, tiek vasarą karščiui. Taip pat tentai apsaugoti nuo UV spindulių. Yra objektų kuriuose tentai sumontuoti jau daugiau nei 10 metų, o atrodo puikiai, neapsamanoję, neišblukę ir pilnai atliekantys savo funkciją.

Tik įsirengus terasos tentus, kalbant apie tentų priežiūrą, kažkokios papildomos investicijos jam tikrai nereikės. Jei atsiranda kažkokios dulkės ar nešvarumai, tiesiog užtenka pasiimti drėgną servetėlę ir paprastai nusivalyti. Atsiradus didesniems nešvarumams ar ilgai nevalant yra specialių valymo priemonių, kurios puikiai nuvalo tentą ir padengia apsauginiu sluoksniu. Priemonių galite įsigyti Tentukas.lt ofise.

Tentų priežiūra nesudėtinga, o galimybė mėgautis supančia gamta ar barbenančią lietaus lašų romantika tiesiog neįkainojama 🙂 Akivaizdu, kad tentai turi gausybę privalumų, tačiau kyla klausimas ar sudėtingas šių tentų montavimas? Atsakysime, kad tikrai ne. 95 proc. klientų tentus susimontuoja patys, viską suruošiame, duodame instrukcijas, tereikia prisisukti pačius tentus medvaržčiais prie terasos ar pavėsinės.