Kas gabenama tentinėmis priekabomis? Tentinių puspriekabių nuoma

Puspriekabes tento gamyba

Tentinės priekabos bei puspriekabės yra skirtos įvairių krovinių transportavimui. Jomis kasdien pervežama daugybė daiktų tiek šalies viduje, tiek į kitas šalis. Tai nenutrūkstamas procesas. Tentai priekaboms bei puspriekabėms yra gaminami iš specialios medžiagos, kuri yra atspari drėgmei ir neišblunkanti. Jie gaminami pagal individualius užsakymus, su konkrečios įmonės atributika ir pan.

Tentų įvairovė

Iš tiesų, tentai gali būti įvairios paskirties. Jie gali būti skirti sunkvežimiams, vilkikams, žemės ūkio technikai, valtims, kateriams, jachtoms, laivams, prikabinamiems nameliams, pavėsinėms, terasoms, stoginėms, smėlio dėžėms, grūdų, šiaudų laikymo vietoms uždengti.

Atskira tentų kategorija yra reklaminiai tentai. Jie skirti komerciniams tikslams – reklamuoti tam tikras prekes ar paslaugas. Kiekvienas iš mūsų tikrai esame matę ne vieną reklaminį tentą. Jie išsiskiria tuo, jog yra ryškūs, spalvingi, iš tolo traukiantys akį. Juk šio tipo tentų paskirtis ir yra atkreipti dėmesį, sudominti reklamuojama preke ar paslauga.

Reklaminiai tentai yra skirti dažniausiai lauko reklamai, tad yra didelio formato. Tai užtikrina, kad jie bus pastebėti. Reklaminiai tentai, kurie skirti lauko reklamai, yra pagaminti iš vandeniui atsparaus audinio, kuris nuo saulės spindulių neišblunka, ilgai išlaiko savo pirminę išvaizdą. Vidaus reklamai skirti tentai būna kur kas mažesnio formato. Jie spausdinami ant drobės, blizgaus ar matinio popieriaus. Lauko reklamai skirti tentai dažniausiai yra tvirtinami metaliniais žiedais ant audinio kraštų.

Kodėl verta nuomotis tentinę puspriekabę?

Kaip jau minėjome, tentinės puspriekabės yra labai universalios, t.y. tinka transportuoti įvairius krovinius iš taško A tašką B. Reikia pasakyti, jog ne vienas žmogus sprendžia dilemą, ar pirkti puspriekabę, ar ją nuomotis? Kas geriau? Į šį klausimą vienareikšmiškai atsakyti sunku. Tai priklauso nuo kiekvieno žmogaus ar įmonės situacijos (kaip dažnai puspriekabė naudojama, ar žmogus turi kur ją laikyti ir pan.).

Puiki išeitis, kai reikia papildyti krovinių gabenimo pajėgumus. Kartais nutinka taip, kad dėl vienokių ar kitokių priežasčių pritrūksta transporto priemonių kroviniams transportuoti. Galbūt vienas ar keli įmonės vilkikai sugedo, o prekes gabenti vis tiek reikia. Kitaip sutriks įmonės veikla. Tokiu atveju geriausias sprendimas yra vilkiko nuoma.

Tinka pradedantiesiems verslams.  Vilkikonuomos paslaugomis neretai naudojasi pradedantieji verslininkai, kurie dar neturi pakankamai pinigų nuosavoms transporto priemonėms įsigyti. Tai puikus sprendimas jauno  verslo įsivažiavimui.

Jeigu nežinote, kiek ilgai jo reikės.  Nuoma yra geras pasirinkimas, jeigu nežinote, kiek ilgai jums bus reikalingas vilkikas su tentine puspriekabe. Arba jeigu transportavimą atlieka tik sezoniškai (pavyzdžiui, tik vasarą). Tokiais atvejais pirkti transportavimui reikalingų transporto priemonių tikrai neverta. Nuoma kainuos kur kas mažiau.

Nuomos trūkumai

Nors nuomos paslauga turi daug privalumų, akivaizdu, kad ji turi ir trūkumų. Vienas iš trūkumų yra negalėjimas plėtoti savo prekės ženklo. Tai reiškia, kad ant išsinuomotos vilkiko puspriekabės jūs negalėsite uždėti savo įmonės prekės ženklo. Taigi gali sumažėti jūsų prekės ženklo atpažįstamumas.

Dar vienas trūkumas – negalite atnaujinti, patobulinti puspriekabės. Ji nėra jūsų nuosavybė, tad turėsite grąžinti tokią, kokią pasiėmėte. Taip pat esate atsakingi už puspriekabės gedimus. Pasirašydami nuomos sutartį, atidžiai perskaitykite visas sąlygas. Tada žinosite, ko galite tikėtis.

Kaip vieną iš puspriekabės nuomos trūkumų galima įvardinti nuomos kainą. Jeigu puspriekabę nuomositės ilgai, už šią paslaugą daug sumokėsite. Reikėtų gerai apgalvoti, ar verta tai daryti. Gal geriau puspriekabę nusipirkti arba, jeigu yra galimybė, pasiskolinti.