• I – V: 8:00 – 17:00
 • + 370 611 55504
 • info@tentukas.lt
 • REKLAMINIAI TENTAI

  Gaminame reklaminius tentus:

  •  Lauko reklamai,

  •  Vidaus reklamai

  Tai įvairiausio dydžio plakatai, gaminami iš specialaus drėgmei atsparaus, neblunkančio ilgaamžio audinio. Jie atsparūs aplinkos ir atmosferos poveikiui. Naudojami   ilgalaikei ir  trumpalaikei reklamai. Vidaus reklamai galimi  iš matinio, blizgaus popieriaus ar drobės pagaminti plakatai.  Lauko reklamos pritvirtinimui naudojami metaliniai žiedai ar kitos pasirinktos priemonės. Gamindami tentus pas mus turėsite galimybę patys išsirinkti  rūšį, dydį, spalvą, medžiagas. Abejojantiems visada esame pasirengę padėti profesionalia konsultacija. Prireikus teikiame maketavimo paslaugas.

  Viskas, ko jums reikia,  bus pagaminta laiku ir kokybiškai. Mūsų produkcija jus operatyviai pasieks ,kad ir kokiame respublikos kampelyje bebūtumėte!

  Reklaminiai tentai yra viena iš populiariausių ir pigiausių reklamavimosi priemonių. Tentai gaminami iš PVC audinio kuris yra atsparus atmosferos poveikiui ir UV spinduliams. Tentai gali būti įvairiausių dydžių 1×2, 2×2 3×6, 4×8, 5×5, 10×5, 14×4, 15×5, 10×20 ir t.t.

  1. Pirmiausiai reikia reklamos maketo. Makeitui paruošti reikalinga naudoti CMYK spalvos ir kiti nurodymai.

  2. Atspausdinus tentą, tentas yra ruošiamas metalinių žiedų apkalimui. Užlankstomi ir užlydomi tento kraštai, tai užtikrina ilgesnį tento eksplotavimo laikotarpį. Sukalami žiedai, 8 mm – 12 mm skersmens, kas 15 cm – 30 cm, žiedai naudojami tento kabinimui ir įtempimui.